English

İSG Avrasya

İSG Avrasya 4. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı 15-17 Şubat 2018’de Tüyap’ta!

İFO Fuarcılık tarafından “İş Emniyeti”, “İş Sağlığı”, “İş Güvenliği” ile “Eğitim, Danışmanlık ve Risk Analizi” ana başlıkları altında her yıl düzenlenen İSG Avrasya’nın dördüncüsü, 15-17 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleşecek. Yüksek riskli iş kollarından, riski en az olan çalışma alanlarına kadar tüm sektörleri doğrudan ilgilendiren en yeni ürün, hizmet, teknoloji ve uygulamayı bir arada sunan fuar, geleneksel hale gelen konferans programı ile de sektör gündemlerine ev sahipliği yapacak. İSG Avrasya 2018, geride kalan üç yılda olduğu gibi yine Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek.

Özellikle iş sağlığı ve güvenliği konusunda yüksek sorumluluğa sahip sanayi kuruluşları ile Organize Sanayi Bölgelerinin ihtiyaç duyduğu tüm çözümlerin bir arada sergilendiği İSG Avrasya’nın 2018 buluşması 15-17 Şubat tarihlerinde olacak. Fuar, katılımcılarına; Avrasya bölgesinin yeni pazarlarına açılma, sektördeki bilinirliğini artırma, yeniliklerini hem yerel ziyaretçilere hem de BDT Ülkeleri, Ortadoğu ile Kuzey Afrika’dan gelen profesyonellere doğrudan sergileme, rakipleri yerinde görme, network ağını büyütme ve sanayi tesisleri ve OSB’lerdeki iş güvenliği uzmanları ve yöneticilerine, iş sağlığı güvenliği profesyonellerine erişim gibi pek çok fırsatı bir arada sunacak.

İSG Avrasya 2018 ziyaretçileri tüm sektörel yenilikleri bir arada bulabilecek!

2018 yılında 4.’sü gerçekleştirilecek olan İSG Avrasya’nın ziyaretçileri arasında başta iş güvenliği ile iş sağlığı uzman ve yöneticileri olmak üzere, bu alanda çalışan danışmanlar, sanayi, ticaret ve zanaat sektörlerinin karar verici yetkilileri, satın alma sorumluları, insan kaynakları yöneticileri, sağlık mensupları ve sektör yöneticileri, işyeri, seyahat ve çevre hekimleri, yapı denetim firmaları, çevre koruma uzmanları, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri, mimarlar ve akademisyenler yer alıyor.

Fuar ziyaretçileri, tüm sektörel gelişmeleri yakından takip edebilecekleri İSG Avrasya 2018’de, bölgedeki firmalarla yeni iş ve yatırım anlaşmaları yapabilecek, ihtiyaç duyduğu ürün, teknoloji, makine ve ekipmanlara ilişkin alternatifleri yerinde test edebilecek, fiyat analizi yapabilecek, alanındaki ilişkiler ağını geliştirebilecek ve konferansları takip ederek birikimlerini artırabilecek. Ayrıca İSG Avrasya 2018, geride kalan üç organizasyonda olduğu gibi yine alanında Avrasya’nın lider buluşması olan Uluslararası REW İstanbul ile kapılarını birlikte açacak. Bu sayede, Tüyap Beylikdüzü’ne gelen profesyonel ziyaretçiler, aynı çatı altında hem “İş Emniyeti, İş Sağlığı, İş Güvenliği ile Eğitim, Danışmanlık ve Risk Analizi” alanındaki yenilikleri hem de geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve atık yönetimine dair son teknolojileri bir arada görme fırsatı bulacak.

Sergilenen teknolojilerin yanı sıra İş Sağlığı ve Güvenliği gündemlerinin tartışıldığı geleneksel konferans programı ile sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir fuar olarak öne çıkan İSG Avrasya hakkında detaylı bilgi ve fuara katılım için www.isgeurasia.com adresini ziyaret edebilirsiniz.