English

İSG Avrasya

İSG Avrasya 3. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı Tüyap’ta başladı!

İFO Fuarcılık tarafından “İş Emniyeti”, “İş Sağlığı”, “İş Güvenliği” ile “Eğitim, Danışmanlık ve Risk Analizi” başlıkları altında bu yıl 3.’sü düzenlenen İSG Avrasya fuarı, 16 Mart Perşembe günü kapılarını açtı. Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenen organizasyonda, özellikle iş sağlığı ve güvenliği konusunda yüksek sorumluluğa sahip sanayi kuruluşları ile Organize Sanayi Bölgelerinin ihtiyaç duyduğu tüm çözümler bir arada sergileniyor. Bir dizi etkinliğe ve zengin içerikli konferans programına da ev sahipliği yapan İSG Avrasya 2017, yine REW İstanbul Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştiriliyor.

Network ağlarını genişletmek isteyen sektör profesyonellerine Avrasya bölgesindeki firmalarla yeni iş anlaşmaları yapma imkanı sağlayan İSG Avrasya’da fuar ziyaretçileri sektördeki gelişmeleri yakından takip edip, rakip analizi ve fiyat alternatiflerini değerlendirme fırsatı buluyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen fuarda, başta inşaat, maden, taşımacılık ve metal sanayi sektörleri olmak üzere, çok tehlikeli sınıfta yer alan sektörlerden az tehlikeli sınıfa kadar ihtiyaç duyulan tüm iş sağlığı ve güvenliği çözümleri bir arada sunuluyor.

İş Sağlığı ve Güvenliği gündemleri 3. İSG Avrasya Fuarı’na taşınıyor!

Yüksek riskli iş kollarından, riski en az olan çalışma alanlarına kadar tüm sektörleri doğrudan ilgilendiren ürün, hizmet, teknoloji ve uygulamanın bir arada sunulduğu İSG Avrasya 2017, üç yıldır olduğu gibi yine ev sahipliği yaptığı konferanslarla sektör gündemlerini de fuara taşıyor. İSGDER tarafından organize edilen konferans programı kapsamında “Yüksek bina inşaatlarında toplu iş güvenliği”, “Japonya’daki İSG uygulamaları”, “Ülkemizdeki İSG uygulamalarına ilişkin değerlendirmeler”, “İSG eğitiminde yeni tiyatro yaklaşımı” gibi farklı pek çok başlık konuşuluyor. Ayrıca fuar içerisine kurulan Yüksekte Çalışma Eğitim Alanı’nda uzmanlar, uygulamalı eğitimler veriyor.

Bu yıl 3.’sü düzenlenen fuar hakkında detaylı bilgi için www.isgeurasia.com adresini ziyaret edebilirsiniz.